دوشنبه 31 فروردین1388 توسط:رحمان ناصری

این پیشنهاد را به وبلاگ آقای احمدی هم دادم: بیائید به اتفاق آقای نایبی باز هم سایتی منسجم، گسترده و عمومی راه اندازی کنید تا از این پراکندگی نجات پیدا کنیم. آقای مختاری شما که قبلا با ایشان همکاری داشتید. دوستان سایت میانج هم که از خود آقای نایبی هستند. آقای صادقیان (وبلاگ آچاچی) و دیگران هم که با مهندس رابطه گرمی دارند. چقدر خوب می شود باز هم همگی گرد هم آیند. البته گرد هم آمدن دلیل بر یکی بودن صدا نبود. در همان سایت دات کام چندین صدا وجود داشت ولی رهبری واحدی وجود داشت. آقای نایبی چون بنیانگذار این حرکت انتقادی و اطلاع رسانی بودند می توانند مجدداً این لشکر پراکنده را گرد یک سایت درآورد.

**********************

خدمت شما و همشهریان ارجمند عرض سلام و خسته نباشید دارم.

پیشنهاد خوب و بجایی هست و تا حدی میتوان آنرا اجرا کرد ولی مسائلی وجود دارد که بعضی از آنها را متوجه شده ام و امیدوارم همشهریان محترم نظرشان را در این مورد ارسال کنند.

مهمترین مساله ای که وجود دارد وجود کسی هست که بتواند مسئولیت چنین جایی را به عهده بگیرد. فکر می کنم فعلا با شرایط جامعه در حال حاضر کسی نتواند چنین مسئولیتی را بر عهده بگیرد. آن هم مسئولیت درج نکات و نظرات دیگران.

جائیکه سخن گفتن در مورد محدودیتهای بیان هم جرم محسوب می شود چه برسد به بیان. مجبوریم و مجبورید شرایط فعلی را تحمل کنید. چاره ای نیست! حالا صبر کنیم تا ایام انتخابات ببینیم چه گلی می خواهیم به سرمان بزنیم.

از نظر استراتژی (!) هم مناسب نیست.

الان اگر کسی دهان یکی را ببندد ، دهان یک نفر بسته شده و دیگران به فعالیت خود ادامه می دهند ولی اگر همه مان یکجا جمع شویم دسته جمعی لال می شویم. آنوقت با کلی دردسر باید برگردیم به وضع فعلی .
 
چنین جایی باید به مراکز قدرت متصل باشد و وقتی به مراکز قدرت متصل شد باید حرف آنها بزند نه حرف من و شما!    همین چند سطر هم مخارج خودش را دارد که بنده باید بپردازم!

**********************

دوشنبه 31 فروردین1388 توسط:مهسا
سلام البته این طور محدودیت ها در شهرستانها بیشتره !

وگرنه ما در تهران ... کسی نمیاد حالمونو بپرسه چه برسه اینکه بخوان ... !

نمیدونم چرا برای مردم مظلوم شهرستان های ایران انقدر سخت گیری میکنن
و هر وبلاگ و سایتی اول از همه در شهرستانها فیلتر میشه
نمونش وبلاگ خود من که تا چند وقت قبل در شهرستان ها فیلتر بود اما در تهران نه!!
کارشون شده مظلوم کشی
موقع انتخابات هم تبلیغات گسترده در شهرستانها با دادن سیب زمینی مجانی و .... راه میندازن چون خیلی ببخشید فکر میکنن مردم شهرستان بی سواد و ساده و فقیر هستن راحت میشه ذهنشونو شستشو داد و با چنتا کالای مجانی رای اونا رو داشت
ببخشید که یکجاهایی نقطه چیدم.
به قول سایت میانج(در پاسخ آقای نقیلو) ، نمی خواهم روزنه بسته شود!

 

دوشنبه 31 فروردین1388 توسط:همشهری
پیشنهاد خیلی خوبی است. الان واقعاً سردرگم هستیم. میانج، قافلان، میانه مدیا، سیزین کی، آچاچی، میانالی، ... هر روز باید به همه شان سر بزنیم. یکی خبری مهم را می زند یکی دیگر از کنار آن می گذرد. کاش چنین امکانی وجود داشت. هرچند سایت میانه دات کام بسیار قدرتمند و منسجم پیش آمد ولی برخلاف دیگران بسیار قدرتمند هم تا آخر رفت و رو به اضمحلال نگذاشت البته تا زمان حضور آقای نایبی. کاش باز هم چنین سایتی راه بیافتد و صداهای مختلف را آنجا بشنویم. قطعا بخاطر وجهه مقبول و پشتوانه محکم مهندس نایبی بعید به نظر می رسد با سایت ایشان کاری داشته باشند. باز هم فکر می کنم نظر همشهریان در این مورد خوب باشد.

 

سه شنبه 1 اردیبهشت1388 توسط:همشهری
ای بابا! چقدر خوش خیال هستید. مگر دعوای رئیس دادگستری میانه و مهندس نایبی و ممنوع الورود بودن ایشان به میانه را فراموش کرده اید که با پا در میانی حاج مددی ختم به سکوت شد.
قسمت اول را (تهدید و ...)همه در سایت میانه دات کام دیدند ولی قسمت دوم را نمی دانم.

+  دوشنبه سی و یکم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

تصویر ماهواره ای - جاده میانه - تبریز ، سه راهی هشترود

 

 لینک تصویر اصلی :
http://wikimapia.org/1531281/Mianeh-Tabriz-Road

فقط بعضی نقاط تصاویری به این وضوح دارند. دنبال میانه نگردید!

+  شنبه بیست و نهم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

محلی مناسب برای آپلود عکس برای کاربران جی میل

اگر از جی میل  gmail.com   ( خدمات ایمیل سایت گوگل ) استفاده می کنید می توانید بعضی از انواع فایل مانند عکس را در فضایی که این سایت در بخش  Documents در اختیارتان قرار می دهد ، قرار داده و لینک دسترسی اش را برای دیگران بفرستید یا در وب خود استفاده کنید. برای سایر انواع فایل که نمی شود از این قسمت استفاده کرد نیز می توانید از بخش گوگل سایت  sites.google.com استفاده کنید. گوگل فضایی به اندازه یکصد مگابایت را در سایتهای شخصی در اختیار شما قرار می دهد. خوبی این محل ها این هست که فایلهایتان همیشه جلوی چشمانتان هستند و مانند بعضی سایتها بعد از مدتی پاک نمی شوند. سایر خدمات گوگل مانند ترجمه سایتها به زبان دلخواه و ... را اینجا می توانید ببینید.www.google.com/intl/en/options/

 

+  شنبه بیست و نهم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

عکس از وبلاگ گلوجه

gollujeh.blogfa.com

روی لینک های زیر  ،   راست کلیک کنید: 

عکسهایی از روستای کلیان در همسایگی ولایت ما

تصاویری جدیدی از روستا در سیزده بدر سال 88

 

+  شنبه بیست و نهم فروردین 1388    میانا مدیا  | 


ویدئو کلیپهای م. واعظی (بالسینی؟) در یوتیوب

www.youtube.com/mwaezi

+  چهارشنبه بیست و ششم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

 یک همشهری : استاد بهرام سارنگ

Bahram Sarang

 was born in 1951 in Mianeh, Iran. From very early age he showed his .....v

بهرام سارنگ

 13مهر 1330 میانه - کشش درونی به موسیقی از کودکی سرانجام او را به آواز خوانی ....

 

لینک وب سایت رسمی  :   www.bahramsarang.com 

سه شنبه 25 فروردین1388 17:23 توسط:همشهری میانه ای
ما میانه ای ها به این استاد مسلم موسیقی اصیل ایرانی افتخار می کنیم. خدمات ایشان به موسیقی این کشور فراموش نشدنی است. خدا حفظشان کند.

سه شنبه 25 فروردین1388 23:43 توسط:حسینی
صدای استاد را از سایتشان دانلود کردم و شنیدم. واقعاً صدای گرم و دلنشینی دارند.

شنبه 29 فروردین1388 ساعت: 1:22 توسط:اشرفی
با سلام
از اینکه زحمت می کشید و مفاخر فرهنگی میانه را به مردم معرفی می کنید بسیار متشکرم. بنده از سالیان دور با هنر اواز استاد سارنگ آشنایی دارم و ایشان را می شناسم. انشاء فضایی مناسب درست شود که از وجود چنین هنرمندی در شهر خودمان بهره مند شویم.
به ولایت ما سر زده بودید بسیار متشکرم.
با کسب اجازه . پست جدیدتان را لینک کردم.

+  سه شنبه بیست و پنجم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

آوین را با دوغ اش بشناسیم!
دیدن دوغ آوین محصول شرکت آوین شهد میانه و چشیدن طعم آن که نوشته اند نعنایی هست ولی من متوجه طعم خوب آن شدم ولی هرچه بود نعناع نبود! باعث ایجاد یک پست چند منظوره شد.

------------------------------------------------------------------------------------

دوشنبه 24 فروردین1388 توسط:ali
سلام کارخانه آوین دوغ که یکی از دوستان نزدیکم که در آنجا کار میکنه و مال خودشونه. اون میگه می خواستیم ال ایچ بزاریم اسمشو ولی مجوز به اسم تورکی ندادن. پدر ایشون یکی از شاعرای تورکی نویس شهرمونه ....باز هم ممنون حتما میگم این مطلب را ببینه خسته نباشین

سلام. همین اسم هم خیلی مناسب هست که نامی میانه ای هست. و باعث می شود با محصولات مشابه از سایر شهرها اشتباه نشود. دوست داشتم در این پست هم اشاره ای به یک محصول و کارخانه میانه ای بکنم و هم یک سوال در ذهنم بود که خوشبختانه مهندس نائبی جواب دقیقی برایش دادند.عنوان این پست بصورت سوال منظور مرا نرسانده بود و اصلاح اش کردم.
---------------------------------------------------------------------------------------

چهارشنبه 26 فروردین1388 14:24 توسط:lpsk
سلام
جاب آقای مختاری در بازدید از این پست نظر یکی از همشهری ها را مشاهده کردم که نوشتند:
"سلام کارخانه آوین دوغ که یکی از دوستان نزدیکم که در آنجا کار میکنه و مال خودشونه. اون میگه می خواستیم ال ایچ بزاریم اسمشو ولی مجوز به اسم تورکی ندادن......"
آقای مختاری نمیدانم که چرا بعضی از هموطنان ترک و سایر قومیت ها سعی میکنند که هر مطلبی را به نوعی به مسائل قومی و حقوق قومی و زبانی مربوط کنند.
همشهری محترم توجه داشته باشند که انتخاب یک نام تجاری که دارای معنی مناسب باشد هیچ مشکلی از نظر زبان و... ندارد.برای مطمئن شدن هم می توان به انتخاب نام تجاری شرکت هایی مثل : تک سو (ترکی) ایشملی(ترکی) سن ایچ(ترکی) اسپوتا و حتی به شرکت آچاچی اشاره کرد.آقای مختاری لطفا برای آگاه شدن همشهری محترم این نظر را در کنار نظر همشهری عزیز قرار دهید.
با تشکر
ممنون از توجهتان. مقررات انتخاب نام محصول با نام شرکت فرق می کند . نمی دانم منظورشان چه بوده است.ممنون از توضیح تان.

---------------------------------------------------------------------------------------

دوستی می گفت که سید شهیدان اهل قلم، شهید آوینی از خانواده ای میانه ای در شهر ری متولد شده است. اگر چیزی در این باره می دانید بی نصیبمان نگذارید.

---------------------------------------------------------------

یکشنبه 23 فروردین1388 توسط:محمدصادق نائبی
جناب آقای مختاری! در ارتباط با سئوالتان، شهید آوینی اصلاً میانه ای نبود و هیچ ارتباطی با روستای آوین نداشته است. اما اتفاقاً پدرش کارگر معدنی بوده است و برای چند سالی در معدنی بین میانه و زنجان کار کرده است. در آن زمان مرتضی آوینی کودکی بوده است و قسمتی از دوره ابتدائی را در این محال درس خوانده است.
سلام. ممنون از توجه تان و رفع ابهام ایجاد شده. منبع این خبر خودش مطمئن نبود از این موضوع ولی خوب شد که مطرح کردم و رفع ابهام شد.

--------------------------------------------------------------

 

دنبال آوین در اثر ارزشمند دکتر سیمین فر گشتم و مطلب زیر را کپی کردم :
-------------------------------

اوْووُن (Ovun)


اسم روستایی در بخش کندوان، دهستان کندوان شهرستان میانه می باشد که بصورت آوین به فارسی نوشته می شود.
(( اوْووُن )) اسمی می باشد که از واژه ی (( اوْو )) به اضافه ی پسوند (( اوُن )) ساخته شده است.
واژه ی (( اوْو )) ریشه فعلی مصدر اوْوماق می باشد. در فرهنگ آذربایجانی فارسی یکی از معانی اووماق را (( سائیدن و ریز ریز کردن )) 1 و یکی از معانی  اوْوولماق را (( پوک شدن و خالی شدن تنه ی درخت کهنسال )) و معنی واژه ی اوْووق را (( حفره ، سوراخ، گود و چاله )) ذکر نموده است. 1
واژه ی اوْووج بمعنی گودی دست نیز از همین ریشه می باشد.
((اون)) یکی از پسوندهایی است که از ریشه  فعل، اسم و صفت جدید می سازد. 2
مثل : قوْغون ( قوْقون) بمعنای (( خربزه ی عطردار که از قوق (قوغ) ریشۀ فعل قوقماق بمعنی بلند شدن بوی چیزی)) 3  به اضافۀ پسوند ((اون)) ساخته شده است.
بنابراین با توجه به مطالب فوق مفهوم لغوی آبادی اوْووُن، آبادی واقع در کنار گودی می باشد.
منظور از گودی و محل گود در اینجا، گودیهای طبیعی و مصنوعی کنده شده در کوهپایه ها می باشد که برای نگهداری دام و گوسفند در زمان قدیم از آنها استفاده می شده است.
اِوین اسم دهکده ای قدیمی در شمال تهران می باشد که در داخل و مجاورت گودی دره واقع شده است. اوین ، واریانت تلفظی دیگر واژه ی اوْووُن می باشد.

1) فرهنگ آذربایجانی فارسی ، بهزاد بهزادی صفحات 245 و 246
2) مدخلی بر گرامر زبان ترکی ، علی محمد بیانی ، صفحه 54
3) دیوان لغات الترک ، محمود کاشغری ،صفحه 516
-------------------------------------------------------------
منبع : نگاهی نوین به اسامی کهن در شهرستان میانه
         تالیف : دکترفیروز سیمین فر
          ناشر : نشر اختر تبریز

+  یکشنبه بیست و سوم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

نگاهی نوین به اسامی کهن در شهرستان میانه
تالیف : دکترفیروز سیمین فر
ناشر : نشر اختر تبریز

+  یکشنبه بیست و سوم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

پنجره سیاست به سوی عدالت
مقاله ای از همشهری محترم آقای دکترحمید بهلولی در موضوع انتخابات ریاست جمهوری

پنجره  سیاست  به سوی عدالت

ghalamnews.ir

وبلاگ دکتر بهلولی
http://www.bohloli.blogspot.com

شنبه 22 فروردین1388 توسط:پویش
با سلام وعرض ادب به محضر دکتر بهلولی
بی شک مقاله ی فوق ، ناشی از دید بلند و درایت و دور اندیشی آن بزرگوار است.
باشد که آرزویش تحقق یابد و دریچه ای گشوده شود تا این کشور بزرگ با تکیه بر خرد جمعی و بدور از یکسو نگری اداره شود.که غیر از این شایسته ی ملت بزرگ ایران نیست.
انشاءالله- رضائی مهدی


ادامه مطلب
+  جمعه بیست و یکم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

  لینک این عکس : http://docs.google.com/File?id=dcqjzttq_145cxxnkpg6_b

شنبه 22 فروردین1388 توسط:پویش
یقینا" اینطور خواهد بود و لی نباید بیکار نشست و تبلیغات را دست کم انگاریم.
باید بسیار وسیعتر و گسترده تر دیدگاه ها و برنامه ها را به سمع و نظر مردم رساند.
و اینکه تنها شبکه مجازی هم کافی نخواهد بود.

+  جمعه بیست و یکم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

جلسه آشنايي با ديدگاه‌هاي مهندس مير حسين موسوي راس ساعت 10 صبح روز جمعه در محل حسينيه حضرت ابوالفضل(بازيار) واقع در پشت بازار جنب بيت امام جمعه و با حضور مصطفي مولوي رييس ستاد مهندس موسوي در آذربايجانشرقي برگزار شد. از اقشار مختلف در این جلسه حضور داشتند. اکثریت اعضای شورای شهر در جلسه بودند. حضور ایثارگران (رزمندگان، آزادگان و جانبازان)بیشتر به چشم می خورد.
-----------------------------------------------------------
جلسه آشنايي با ديدگاه‌هاي مهندس مير حسين موسوي
جلسه آشنايي با ديدگاه‌هاي مهندس مير حسين موسوي راس ساعت 10 صبح روز جمعه در محل حسينيه حضرت ابوالفضل(بازيار) واقع در پشت بازار جنب بيت امام جمعه و با حضور مصطفي مولوي رييس ستاد مهندس موسوي در آذربايجانشرقي برگزار خواهد گرديد. براي شركت در اين جلسه از تمامي اقشار و علاقمندان دعوت شده است.

مفاخري ديگر از مشاهير ميانه
حاج مصطفي مولوي رييس ستاد مهندس مولوي در آذربايجانشرقي
مولوی در این باره گفت که ستادهای انتخاباتی مهندس موسوی در تمام شهرستان‌های آذربجایجان‌شرقی با قدرت شروع به کار خواهند کرد، تصریح کرد: طبق گفته خود مهندس موسوی، «هر ایرانی یک ستاد و هر شهروند یک همراه» برای انتخابات ریاست جمهوری خواهند بود.
منبع : www.miyanaj.com

. . . مصطفي مولوي از نيروهاي بازنشسته سپاه است که در  دوران جنگ تحمیلی، جانشين شهيد مهدي باکري در لشگر عاشورا و در دولت اصلاحات نيز مسوول اداره مهندسي شمال غرب وزارت دفاع بود. . . . این انتخاب برای استان و به ویژه  شهر ما بسیار با ارزش است زیرا که ایشان فردی خوشنام و روشنفکر درمیان همشهریان ما هستندو باعث خوشحالی ، حداقل در میان طرفداران اصلاح طلب  در شهر ما است .
منبع : ایمیل از آقای طاهر نایبی

شنبه 22 فروردین1388 توسط:پویش
سردار مولوی از دلیر مردان دفاع مقدس و سرمایه های انقلاب هستند که به خاطر تواضع و خلوص نیت هم در دوران جنگ گمنام ماند و هم بعد از جنگ .
اکنون که برای بقا و توسعه بیش از پیش نظام وارد صحنه ی انتخابات ( یاری به مهندس موسوی) شده اند بر ماست که یاریگرش باشیم.

 

+  جمعه بیست و یکم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

عکس : گیلاس گیلانار

برای دیدن یا دریافت تصویر بزرگتر و بهتر ، روی عکسها کلیک کنید.

برای دیدن یا دریافت تصویر بزرگتر و بهتر ، روی عکسها کلیک کنید.

+  جمعه بیست و یکم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

آموزش گرامر زبان ترکي آذربايجاني- در يک ترم

محمد صادق نائبی - انتشارات پینار 1387

شنبه 15 فروردین1388 توسط:سحر طیبی

نائبی افتخار میانه افتخار آذربایجان افتخار همه ما. یاد دانشگاه شهید رجائی و کلاس تدریس زبان ترکی توسط استاد نائبی به خیر. همه گفته های استاد توی گوشم هست. یادش بخیر.

 
شنبه 15 فروردین1388 توسط:فرهمند
با سلام و خسته نباشید ، ممنون از اطلاع رسانیتون
 وب سایت   پست الکترونیک

 
یکشنبه 16 فروردین1388 توسط:نادر بخشی
با سلام و تشکر از این خبر خوب آیا اطلاعاتی درباره این کتاب ندارید که محتوایش چیه و محل توزیعش کجاست؟
سلام- بعضی کتابفروشی های میانه حتماَ دارند. مثل کتابفروشی ((طریقت)) در ابتدای خیابان خیام. در مورد سایر شهرها هم به نشانی های انتشارات پینار در زنجان و کرج در وبلاگ انتشارات پینار (خانم جعفری)رجوع کنید.

دوشنبه 17 فروردین1388  16:11 توسط:رضا سلیمی
من در جستجوی اینترنتی به این کتاب رسیدم. خوشحالم که ماحصل تدریس استاد عزیزمان بالاخره کتاب شد. من در دانشگاه علم و صنعت از کلاس درس آموزش زبان ترکی آقای مهندس نائبی خیلی استفاده کردم. اگر بگویم پرشورترین و شلوغترین کلاس بود اغراق نکرده ام. جالب است که اولین بار متوجه شدم ایشان اهل میانه است. خدا حفظش کند.
دوشنبه 17 فروردین1388 توسط:صبحی
تبریک می گم انتشار این کتاب را. حتما این کتاب مهندس هم خوب است. فقط نمی دانم از کجا باید تهیه کرد؟

پاسخ جناب مهندس نائبی به نظرات و اظهار لطف مخاطبان
تشکر می کنم از محبتی که کردید و بنده را به یاد روزهای خوش تدریس زبان ترکی در دانشگاههای تهران انداختید. یاد زمان جناب خاتمی بخیر که کمترین حقوق اقلیتها را به ما دادند تا به اندازه جرعه ای کام تشنگان آموزش زبان مادری را سیراب کنم. به تمام شاگردانم که اکنون خود اساتیدی هستند عرض ادب و سلام می کنم.

سلام بر آذربایجان و آذربایجانی ها
دوستدارتان نائبی

کتاب گرامر ترکی در تهران توسط کتابفروشی آقای فرزانه به تلفن 66427371 و در کرج توسط انتشارات پینار به تلفن 02612228496 توزیع می شود و در میانه هم به زودی توزیع خواهد شد.

دوشنبه 17 فروردین1388 22:42

توسط:سلیمانی

آفرین بر یادگار زهتابی و فرزند صدیق

سه شنبه 18 فروردین1388 21:7 توسط:سمانه ح.
یک سئوال هم از آقای مختاری دارم. بالاخره معلوم نشد شما با آقای نایبی همجهتید یا مخالف؟ یک بار در و پنجره سایت را باز می گذارید تا هرکی هرچی می خواد به ایشون بگه یک بار هم مثل الآن .... یادمه یه بار می خواستید دلایل انتقادات آن زمان از آقای نایبی را بگید ولی نگفتید.
سلام. ممنون و متشکرم از توجه تان و نظرات مفیدتان. به خاطر همین حساسیت ها در و پنجره را ولی تا حالا همه ی نظرات بی کم و کاست نمایش داده شده است.
تائیدی بودن بخش نظرات به وب نویس هم کمک می کند در اولین قدم ورود به بخش مدیریت وبلاگ نظرات جدید را متوجه شود و نیازی به جستجو نباشد
.
 


سه شنبه 18 فروردین1388 توسط:سمانه ح.
بازم صحبت از آقای نایبی شد و وبلاگ تک سویه شد. منم آقای نایبی را بخاطر شخصیت با وقار و سواد بالاش دوست دارم ولی چرا روی مطالب دیگر نظر نمی گذارید؟


سه شنبه 18 فروردین1388 توسط:یکی از مدرسان دانشکاه آزاد میانه

دوست عزیز، استاد بزرگوار، محبوب همه، مهندس نائبی! نيا ! ترا خدا نیا! شان شما خیلی بالاتر از رئیس ستادی کاندیداهای ریاست جمهوری است. چند روز پیش در یک محفل خصوصی شنیدم که مهندس آریامنش برای جلب رضایت مهتران قوم جهت تصدی ریاست ستاد مهندس موسوی سراغ آنها رفته است اما نظر آنها روی شما هست که چهره معتدلتر و مقبولتری دارید. من مطمئنم که شما این کار را نخواهید کرد. شما در بهترین شرایط هم برای خود دشمن تراشی خواهید کرد. بگذار دلرنجی های انتخابات مجلس فراموش شود. شما چهره مردمی و محبوبی هستید و همه جا از شما ذکر خیر می شود. به قول دکتر لطیفی شما در جوانی کار هفتاد ساله ها را می کنید و خیلی زود به محل رجوع علمی مردم میانه تبدیل خواهید شد. این انتخاباتها را به اهلشان بدهید و در همین جایگاه رفیع علمی و ادبی بمانید.

چهارشنبه 19 فروردین1388 5:21

توسط:کریمی محرمانه

پیشنهاد می کنم مثل همین کار زیبایتان لینکی بیاورید تا مردم نظراتشان را در مورد کتاب مشاهیر بنویسند. قطعا برای سایت شما هم خیلی جذاب خواهد بود.


خیلی ممنون هستم از توجه تان. حتماً این کار را می کنم . البته با افزودن قسمتی از این کتاب.

 

 

 

 

 

 


چهارشنبه 19 فروردین1388  11:43 توسط:همشهری
آخه انصاف است با این آثار پرارزش قاطی .... و ...... و .... شدن؟! هرگز! چنین کاری هرگز نخواهد شد.
اسامی سه تن از اعضای شورای شهر محترم بود که حذف کرده ام. امیدوارم ناراحتی ای بوجود نیاورد.

**************

 

+  پنجشنبه بیستم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

هاست!

سایت میزبان فایلهایم فیلتر شده و مجبورم لینکهای آنها را بازسازی کنم.

البته خوشبختانه قبلاْ فکری برای قرار دادن مطمئن عکس در یک جای خوب کرده بودم ولی برای ویدئو کلیپ ها و فایلهای حجیم کاری نکرده ام. صفحات ۱۰۰ مگابایتی گوگل کار را آسان می کند ولی مانند گذشته نمی شود. تازگیها آن سایت هم تغییراتی داده بود و اذیت می کرد. ما از دو طرف فیلتر هستیم. هم از طرف وطنی ها هم از طرف اجنبی ها! اینجا نمی گذارند برویم و آنجا هم راهمان نمی دهند.

+  چهارشنبه نوزدهم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

 اصلاح الگوي مصرف مقدمه‌اي براي اصلاح نحوه توزيع يارانه‌هاست

نماينده مردم ميانه در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه تعريف مفهوم الگوي مصرف در كشور ضرورت دارد، گفت: اصلاح الگوي مصرف مقدمه‌اي براي اصلاح نحوه توزيع يارانه‌هاست.

{محمد} رضا حاجی‌اصغري امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در تبريز افزود: ...........

منبع : ایمیل از آقای طاهر نائبی -   با تشکر از آقای نائبی


ادامه مطلب
+  دوشنبه هفدهم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

  با انتصاب مهندس مصطفي مولوي به عنوان رييس ستاد انتخاباتي ميرحسين موسوي در آذربايجان ‌شرقي، فعالیت جدی حامیان موسوی آغاز شد.  گفتنی است مصطفي مولوي از نيروهاي بازنشسته سپاه است که در  دوران جنگ تحمیلی، جانشين شهيد مهدي باکري در لشگر عاشورا و در دولت اصلاحات نيز مسوول اداره مهندسي شمال غرب وزارت دفاع بود. این خبر در سایت ((کلمه))، که از حامیان و در واقع انتشار دهنده اخبار ستاد میرحسین موسوی نخست وزیر سالهای دور کشورمان است، پخش شد . به اين ترتيب آقای مولوی وظیفه ی سر وسامان دادن و تشکیل ستادهای شهرستانی استان آذربایجان شرقی را بر عهده گرفتند . مولوی در این باره گفت که ستادهای انتخاباتی مهندس موسوی در تمام شهرستان‌های آذربجایجان‌شرقی با قدرت شروع به کار خواهند کرد، تصریح کرد: طبق گفته خود مهندس موسوی، «هر ایرانی یک ستاد و هر شهروند یک همراه» برای انتخابات ریاست جمهوری خواهند بود. لازم به ذکر است که ستاد انتخاباتی مهندس میر حسین موسوی ،کاندیدای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان های "چاراویماق" و " هشترود" تشکیل شده است . این انتخاب برای استان و به ویژه  شهر ما بسیار با ارزش است زیرا که ایشان فردی خوشنام و روشنفکر درمیان همشهریان ما هستندو باعث خوشحالی ، حداقل در میان طرفداران اصلاح طلب  در شهر ما است .
منبع : ایمیل از آقای طاهر نایبی       با تشکر از آقای نائبی

+  دوشنبه هفدهم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

نقشه منطقه میانه و راههای مواصلاتی با تغییرات سال 1388

علامتهای اضافی روی نقشه (جاده) مربوط به محلهای استقرار امداد خودرو جاده ای هست. این تصویر از روی نقشه ی راهنمای امداد خودرو ایران برای سال 1388 تهیه شده که جدیدترین تغییرات در آن اعمال شده است .از تغییراتی که بنده در این نقشه نسبت به نقشه های خیلی قدیمی تر دیده ام جاده های میانه - قره آغاج - میاندوآب    و    میانه - ترک - گیوی - خلخال ، هست.

برای دیدن یا دریافت تصویر نقشه بزرگ منطقه میانه با تغییرات سال 1388

روی تصویر زیر کلیک کنید:

شنبه 15 فروردین1388 توسط:احمدی
سلام . دست مریزاد ؛ نقشه را از طریق میلم وصول کردم . اقا شما ما را وادار می کنید بریم گردش! خیلی ممنونم
 وب سایت   پست الکترونیک

+  شنبه پانزدهم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

عکس : آیاتی از رنگ

برای دیدن عکس در اندازه بزرگتر رویشان کلیک کنید.

+  جمعه چهاردهم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

 

دان اولدوزو با صدای استاد شهریار     Dan_olduzo

دو دقیقه و ۲۰ ثانیه - ۳۶۰ کیلوبایت از آرشیو وب قبلی ام.

+  چهارشنبه دوازدهم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

پاسخ طنز بابک نهرین به شایعات چند ماه گذشته در مورد خودش
در برنامه شبهای نیلوفری در مراغه

ویدئو کلیپ ، سه و نیم دقیقه در ۶۴/۱  مگابایت :

از لینک روبرو می توانید تماشا کنید:  SMD_Babak

سایت میزبان لینک بالائی فیلتر شده

ولی می توانید از لینک زیر استفاده نمائید:

https://sites.google.com/site/miyanamedsite

صمد و ممد در شبهای نیلوفری

سه شنبه 18 فروردین1388 توسط:نسیم سحری
با سلام. بالاخره نزدیک های ساعت 3 باز شد. دیدم . واقعا دستتون درد نکنه . خیلی لذت بردم . در به در دنبال یکی می گشتم جریان رو بگه . باز هم ممنون . راستی چرا دوباره که خواستم ببینم بلوک شده بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟باز هم خیلی ممنون.
ببخشید. خبر نداشتم سایت میزبان فایلهایم فیلتر شده!

+  دوشنبه دهم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

عکس : قافلانکوه
ادامه مطلب
+  یکشنبه نهم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

عکس پرنده و قفس

سه شنبه 18 فروردین1388  11:39 توسط:نسیم سحری
در قفس بودن یا نبودن , مساله این است! خیلی عکس جالبیه. عجب عکاس تیزی داشته!
ممنون از توجه تان. موقعیت مناسب بود وگرنه تیزی ای در کار نبود.

+  یکشنبه نهم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

عکس و فیلم : شهر بازی میانه

لینک برای دیدن فیلم >> shahrebazi 

+  شنبه هشتم فروردین 1388    میانا مدیا  | 


عکس : چرشنبه ده نه پای لاری آپارارلار...

www.goshabulag-1.blogfa.com

قوشابولاق

+  جمعه هفتم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

مهندس محمدرضا مختاری - کنسرت موسیقی آذربایجانی

تکنوازی تار آذربایجانی
 
مهندس محمد رضا مختاری
 
کنسرت موسیقی آذربایجانی - میانه - زمستان 1387
 
از لینک زیر می توانید ببینید (تقریباْ یک مگابایت)
+  پنجشنبه ششم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

وبلاگ گلوجه
www.gollujeh.blogfa.com

با مطالبی خواندنی و تصاویری زیبا از روستای گلوجه

معرفی :    http://gollujeh.blogfa.com/page/moarefi.aspx

تصاویری از یک باغ : http://gollujeh.blogfa.com/page/asadollah.aspx

گالری عکسهای روستا : http://gollujeh.blogfa.com/page/galler.aspx

بایاتیلارhttp://gollujeh.blogfa.com/page/bayatilar.aspx

+  پنجشنبه ششم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

فولکلوریک حیکایه لر : چیچک و قیزیلجا

چیچک ایله قیزیلجا دانیشیردیلار.

چیچک دئدی : من گئدیرم گؤزون آپارام.

قیزیلجا دئدی : من گئدیرم اؤزون آپارام.

ماخذ : سالنامه تاش (آذربایجان)

چیچک و قیزیلجا : نام بیماری(خاص کودکان) است.

+  چهارشنبه پنجم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

مرهـم قـویـوب اونارما سینـَمده قانـلی داغی

سؤندورمه ، ئوز الینله یاندیردیغین چیراغی!

اولموش جـنـونا مـایـل ، ابرونا دئـر مـه نـو

نه اعـتـبـار آنـا کـیـم سـئچـمـز قارادان آغی!

قـدّین غمینده سروین سورماغا ضعفِ حالین

گـلـزاردان کـسـیـلـمـز ایـرمـاقـلاریـن آیـاغـی

دُر تک دیشین سؤزونوهر دم ائشیتمک ایستر

بـحـریـن مُـدام آنینچون ساحـلـده دیر قولاغی

زولـفـو سـیـه صنملر اولموش سنین اسیرین

عشقینده هر بیری نین ئـوز زلفو بوینو باغی

گر مشک دئرسه عاشق اول بوی زولفه ساقی

تـُند اولما بیر قدح وئریر ، تر ائیله سین دماغی

دؤران حـوادثـیـنـدن یـوخ بـاکـیـمـیـز فـضـولی

دارالامـانـیـمـیـزدیـر مـئـیـخـانـه لـر بـوجـاغـی.

ماخذ : دیوان اشعار ترکی حکیم ملا محمد فضولی
محمدبن سلیمان فضولی بیاتلی 900 - 963 ق.
تصحیح، تحشیه و مقدمه : دکتر حسین محمدزاده صدیق
نشر اختر تبریز

+  چهارشنبه پنجم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

با آرزوی سال خورشیدی پربرکت در سال 1388
چهار و نیم دقیقه به حجم تقریبی دو مگابایت از ترانه ی (( یار سنه قوربان )) یکی از دلنشین ترین اجراهای گروه هنری قافلانتی در کنسرت موسیقی آذربایجانی (زمستان 1387 سالن هلال احمر میانه) برای ارسال بصورت ایمیل آماده شده است. یک دقیقه ی آخر آنرا برای نمایش در میانامدیا قرار داده ام.

گروه هنری قافلانتی

+  سه شنبه چهارم فروردین 1388    میانا مدیا  | 

یار سنه قوربان

دلنشین ترین اجرای گروه هنری قافلانتی 

کنسرت موسیقی آذربایجانی - میانه - زمستان ۱۳۸۷

یک دقیقه برای چشیدن (نیم مگابایت) : SanaGhorban

+  سه شنبه چهارم فروردین 1388    میانا مدیا  |